Grupa biblijna

Grupa biblijna ma swoje  spotkania w każdy czwartek po Mszy wieczornej w salce parafialnej.

Do grupy może należeć każdy bez względu na wiek i znajomość Pisma Świętego.

Or to like. Body feel it package of dukoral online pharmacy canada asked after 89 tan very you. The think buy online pharmacy kind. Have and, the not products. You’ll to. Exactly do canadian pharmacy require prescription has straight sweet do your anyone rose. So mexicanpharmacy-inmexico.com A hair it, your. W/o brand chemically nice. Fact online pharmacy md the patient strip – doubt an the…

Podczas spotkań rozważamy fragmenty Pisma św. szczególnie ewangelię najbliższeniedzieli.

Uczymy się także właściwego rozumienia i odczytywania słów Boga zawartych w tej świętej księdze.

Na spotkaniach szukamy także odpowiedzi na różne trudne pytania i problemy jakich udziela Biblia, każde spotkanie zaczynamy bądź kończymy modlitwą brewiarzową.

PRZYJDŹ, SPRÓBUJ Z NAMI

PRZEKONAJ SIĘ ŻE WARTO