XXV Niedziela Zwykła 23
.09.2018

1. Dziś podczas Mszy świętej o godz. 12:15 – dzieci, przygotowujące się do I Komunii świętej będą mieć poświęcone książeczki do nabożeństwa, które wręczą im ojcowie..

2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19 do godz. 20.

3. W czwartek wspomnienie św. Wincentego á Paulo. Spotkanie Kręgu biblijnego po Mszy świętej wieczornej w salce parafialnej.

4. W piątek wspomnienie św. Wacława. Zapraszamy na wspólna modlitwę „Koronkę na ulicach miast” o godz. 15:00 w następujących miejscach:
1 – skrzyżowanie Lipowej z ulicą Jana Pawła II;
2 – przy kamieniu św. Jana Pawła II;
3 – skrzyżowanie ulic Łąkowej ze Sportową.

O godz. 17:30 katecheza przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w salce parafialnej.

5. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała.

6. W przyszłą niedzielę z okazji zbliżającego się wspomnienia Aniołów Stróżów, na zakończenie Mszy świętej o godz. 12:15 udzielimy specjalnego błogosławieństwa małym dzieciom.

7. Wszystkie chętne dzieci, które chcą śpiewać lub grać na chwałę Pana Boga podczas Mszy świętych niedzielnych o godz. 12:15 zapraszamy na próbę do salki w niedzielę 30 września br. o godz. 11:00. Prosimy rodziców o zainteresowanie się i pomoc w zachęceniu i przyprowadzeniu dzieci.

8. Dziękujemy delegacją za obecność podczas dożynek parafialnych oraz za wieńce żniwne, a mieszkańcom Jastrowa za złożoną ofiarę 100 zł.

9. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną samolotową pielgrzymkę do Rzymu podczas ferii zimowych w przyszłym roku w terminie od 21 do 25 stycznia 2019 r. W programie zwiedzanie Rzymu wraz z audiencją Generalna z papieżem Franciszkiem oraz Mszą świętą przy grobie św. Jana Pawła II. Cena to 1590 zł + 300 Euro. Zapisy wraz z wpłatą 600 zł w biurze parafialnym. Szczegółowy plan na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii.

10. Zapraszamy również na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 9 i 10 październik br. Koszt 65 zł. Wyjazd we wtorek o godz. 22:00, powrót w środę około godz. 21:00. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Emilia Araszkiewicz.