XVI Niedziela zwykła 21.07.2019

• Środa – wspomnienie św. Kingi;
  • Czwartek – święto św. Jakuba;
  • Piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP

2. Dziękujemy za ofiary z minionej niedzieli gospodarczej 4250 zł.

3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19 do godz. 20.

4. W piątek katecheza przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 17:30 w salce przy probostwie.

5. Prosimy, aby najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem składać ofiary za zamówione intencje mszalne w biurze parafialnym.

6. W dniach 21-28 lipca 2019 obchodzimy 20 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją MIVA św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże. Z tej okazji w przyszłą niedzielę po wszystkich mszach świętych poświęcenie pojazdów i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki, Niedziela oraz dla dzieci Mały Przewodnik Katolicki.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Zdzisław Witkowski. Dobry Jezu, a nasz Panie…