II Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2019

1. Dziś przed kościołem zbiórka na dzieło pomocy misjonarzom Ad Gentes. Można również wysłać SMS na nr 72032 o treści MISJE. O godz. 17:45 nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19 do godz. 20.

3. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, spotkanie grupy „Matki w modlitwie” o godz. 17:30 w salce przy probostwie. Na msze świętą o godz. 18:30 zapraszamy wszystkich ojców – szczególnie dzieci pierwszokomunijnych oraz bierzmowanych. Chcemy zawierzyć podczas tej Mszy świętej – św. Józefowi – nasze rodziny, naszą Parafię; prosząc aby święty Józef opiekował się wszystkimi mężczyznami w wypełnianiu przez nich swojego życiowego powołania.

4. W środę spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 3 gimnazjalnych o godz. 17:00 msza święta, a po niej katecheza.

5. W czwartek spotkanie Grupy Biblijnej po wieczornej mszy świętej w salce.

6. W piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:30, dla dorosłych o 18:00 – prowadzi Rodzina Różańcowa, a dla młodzieży o godz. 19:15. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 17:30 w salce przy probostwie.

7. W sobotę spotkanie ERM o godz. 10 w salce. Zbiórka ministrantów o godz. 10 w Kościele.

8. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 17:45. Mieszkańców Jastrowa i Ostrolesia zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16:00 przy figurze św. Walentego.

9. Bóg zapłać za ofiary z racji minionej niedzieli gospodarczej – 5120 zł.

10. Osoby, które zamówiły film z pielgrzymki do Rzymu, mogą kupić płytę w zakrystii w cenie 50 zł.

11. W niedzielę w hali Wacław w Szamotułach odbędzie się festyn charytatywny pod hasłem „Dzień mocy dla pomocy” na leczenie niespełna 3-letniej Marceliny, która urodziła się z zaledwie połową serduszka. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń

12. Przy zakrystii można nabyć Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 8 zł.

13. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Stefania Dałek. Dobry Jezu, a nasz Panie…