XXIX Niedziela Zwykła 21
.10.2018

1. Dziś po Mszach świętych zbiórka do puszek na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 18:00. Dzieci uczestniczą we wspólnym nabożeństwie w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 18:00

3. W poniedziałek wspomnienie św. Jan Pawła II. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19 do godz. 20.

4. W środę spotkanie młodzieży z klas 7 Szkoły Podstawowej – przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania – o godz. 17:30 w Kościele. Młodzież, która jeszcze nie odebrała indeksów dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, może je odebrać dziś w zakrystii.

5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.

6. W piątek katecheza przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 17:30 w salce przy probostwie. Spotkanie młodzieży o godz. 19:15 w salce.

7. W sobotę spotkanie dzieci z ERM o godz. 10:00 w salce. Zbiórka ministrantów o godzinie 11 w Kościele.

8. W przyszła niedzielę rocznica poświęcenia Kościoła. Gościć będziemy kleryków z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, z którymi modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie, a po Mszach świętych zbierać będą ofiary na Seminarium.

9. W biurze parafialnym można zgłaszać zmarłych na wymienianki roczne. Na ławkach wyłożone są kartki, na których można zapisywać zmarłych na wymienianki jednorazowe. Kartki wraz z dowolną ofiarą prosimy składać do osobnej skarbony ustawionej na stopniach przy chrzcielnicy. Za tych zmarłych modlić się będziemy w listopadzie na różańcu.

10. Dziękujemy za ofiary z racji niedzieli gospodarczej 4800 zł, oraz na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 1200 zł. Bóg zapłać

11. Zapraszamy na kolejny wyjazd parafialny – 21 listopada br. – tym razem śladami bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W programie m.in. zwiedzanie muzeum poświęconego błogosławionemu, Centrum Formacji Młodzieży w Górsku, sanktuarium MB Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, siedziby Radia Maryja i TV TRWAM oraz inne ciekawe miejsca. Koszt to 100 zł od osoby. Zapisy bezpośrednio u ks. Łukasza.

12. Już dziś zapraszamy dzieci oraz młodzież na Korowód Świętych który odbędzie się w środę 31 października o godz. 17:00. Zachęcamy do przebrania się za jednego ze świętych i wspólnej zabawy.

13. Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi zapraszają do swojego domu przy ul. Lipowej, w sobotę 27 października br. na godz. 14:00 dziewczęta powyżej 14 roku życia na Sobotę z Maryją. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.

14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Maria Rybarczyk, śp. Kazimierz Przybył . Dobry Jezu, a nasz Panie…