Ogłoszenia parafialne (test)

 

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017

 

 • 1. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na dzieło Ad Gentes – przeznaczona na misje.

  O godz. 14:00 w kinie Halszka projekcja filmu pt „Zerwany Kłos” o życiu bł. Karoliny Kózkówny. O godz. 17:45 nabożeństwo Gorzkich Żali.

   

 • 2. W poniedziałek 4 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19 do godz. 20.

   

 • 3. We wtorek zapraszamy mieszkańców Jastrowa na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:00 przy figurze św. Walentego.

   

 • 4. W czwartek zapraszamy mieszkańców Gałowa na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:00 przy figurze Matki Bożej. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie grupy modlitewno – biblijnej w biurze parafialnym.

   

   

 • 5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16:30, dla dorosłych o godz. 18:00 – prowadzi Rodzina Różańcowa, a dla młodzieży o godz. 19:15.

   

 • 6. W związku z Wielkim Postem zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej do udziału w konkursie pt. Moja stacja Drogi Krzyżowej. Technika wykonania pracy dowolna, a podpisane prace prosimy przynosić na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci. Rozstrzygnięcie konkursu przed Niedzielą Palmową. Zachęcamy także dzieci do przygotowania palm na Niedzielę Palmową.

   

   

 • 7. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbony przy chrzcielnicy.

   

 • 8. Od dziś do wtorku rekolekcje charyzmatyczne w Bazylice Mniejszej. W poniedziałek i wtorek o godz.11:00 nauka rekolekcyjna dla uczniów gimnazjum, o godz. 12:00 dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. We wtorek o godz. 9:00 i 18:00 Msza święta z modlitwą o uzdrowienie.

   

   

 • 9. W tych minionych dniach parafia zapłaciła fakturę za ogrzewanie kościoła w kwocie 6500 zł.

   

 • 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. A dziś wydana specjalnie ,,Jednodniówka Świętokrzyska” o naszym klasztorze. Dziękujemy za pomoc w wydawnictwie i wsparcie finansowe Starostwu Powiatowemu oraz Dyrekcji Muzeum Zamku – Górków w Szamotułach.

   

   

 • 11. Danina diecezjalna w naszej parafii to kwota 20.000 zł prosimy o składanie ofiar w okresie Wielkiego Postu.

   

 • 12. Drzwi otwarte w Szkole Sióstr Urszulanek w Pniewach dnia 17 marca br. w godz. 14.30-17.30

   

   

 • 13. Spotkanie dla Ojców dzieci I Komunijnych z okazji św. Józefa w poniedziałek 20 marca br. O godz. 17.00

   

 • 14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Gomulska, sp. Barbara Uściniak. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

ks. Piotr Mamet – proboszcz