Grupa Modlitewna

Grupa Modlitewna – Adoracyjna

Sercem naszej katolickiej wiary jest Msza św. Sercem Mszy św. jest cudowny dar żywej i prawdziwej obecności Jezusa Chrystusa pod postaciami chleba i wina.

Osobiste spotkanie z Jezusem Eucharystycznym w wystawionym Najświętszym Sakramencie to cudowna okazja na Jego adorowanie, na szukanie odpowiedzi w trudnych chwilach, na prośbę o pomoc, o umocnienie w naszych słabościach i przepraszanie za nie, na nasze podziękowana za tyle dobra jakimi Pan Jezus Chrystus nas obdarza… za to, że z nami pozostał i jest tak blisko.

Jego Najświętsze Serce czeka na serce każdego z nas mówiąc: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.

Zachęcamy do środowych adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele.

Zapraszamy także do zapisów na stałe godziny. Prosimy dzwonić pod numer 509-219-211 Ewelina