Rejonowe Spotkanie Wspólnot Żywego Różańca

Z okazji uroczystości odpustowych w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Szamotuł Pani, w czasie trwania tygodniowych rekolekcji, 31 sierpnia odbyło się rejonowe spotkanie wspólnot żywego różańca, w którym uczestniczyli też przedstawiciele naszej wspólnoty różańcowej. Spotkanie rozpoczęło się modlitwą różańcową, którą prowadził ksiądz Amadeusz Fertig- rekolekcjonista. Po modlitwie różańcowej nastąpiło powitanie przybyłych grup a następnie była sprawowana Eucharystia, której przewodniczył ksiądz Michał Pękał, moderator diecezjalny a Słowo Boże skierował do wspólnot ksiądz Amadeusz. Zawierzeniem wspólnot różańcowych Matce Bożej zakończyliśmy mszę świętą. Po uczcie duchowej była uczta dla ciała (kawa, herbata i ciasto). Na zakończenie spotkania wysłuchaliśmy krótkiego koncertu organowego w wykonaniu Pana Michała Dąbrowskiego, organisty tamtejszej parafii. Bogu niech będą dzięki za ten czas🙏.