Diecezjalne Spotkanie Żywego Różańca i Nieustającego Różańca

W ramach przygotowań do 200- lecia istnienia Żywego Różańca, przedstawiciele naszej Wspólnoty Różańcowej uczestniczyli w Ogolnodiecezjalnym Spotkaniu Żywego Różańca, które odbyło się 15 czerwca w kościele pw.Nawiedzenia NMP w Poznaniu. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem i przedstawieniem przybyłych grup przez ks. Michała Pękala, Diecezjalnego Moderatora. Następnie wysłuchaliśmy konferencji wygłoszonej przez ks. Kanonika Ryszarda Adamczaka. Kolejnym punktem spotkania było nabożeństwo różańcowe a po nim uroczysta msza sw. koncelebrowana, której przewodniczył ks.Biskup Jan Glapiak. Po uczcie duchowej była uczta dla ciała (kawa, herbata i ciasto). Kolejną odsłoną naszego spotkania było wysłuchanie Poematu ,, Pieśń o Bogu Ukrytym” Karola Wojtyły w wykonaniu grupy osób z parafii Nawiedzenia NMP. Zawierzenie wspólnot różańcowych Matce Bożej zakończyło nasz Kongres. Bogu niech będą dzięki za ten piękny czas.🙏